Aplikacja GlareOne Studio

Aplikacja pozwala sterować lampami GlareOne LED z poziomu telefonu lub tabletu, dając możliwość zdalnego zarządzania oświetleniem na plane zdjęciowym i w studiu. W przyszłości aplikacja GlareOne Studio będzie kompatybilna z nowymi lampami światła ciągłego/błyskowego, które będą pojawiać się w naszej ofercie.

Obsługiwane funkcje

Funkcjonalności mogą ulec zmianie przed oficjalną premierą

REGULACJA
MOCY

STEROWANIE
TEMPERATURĄ BARWOWĄ

USTAWIANIE EFEKTÓW
OŚWIETLENIOWYCH

STEROWANIE
KOLOREM

ZARZĄDZANIE
CHŁODZENIEM

ZARZĄDZANIE
ŚWIATŁEM PILOTUJĄCYM

ZAPISYWANIE SCENARIUSZY
USTAWIEŃ

KOMPATYBILNOŚĆ Z
NADCHODZĄCYMI LAMPAMI

Aktualny status aplikacji

Aplikacja GlareOne Studio znajduje się aktualnie na końcowym etapie produkcji. 

W żargonie programistycznym mówi się, że jest to tak zwany "złoty status". Aplikacja posiada już wszystkie wymagane funkcje, ale pozostało sporo pracy wykończeniowej. Szacuje się, że ten ostatni etap może zajmować nawet 20% całkowitego czasu programowania.

Niestety nieprzewidywalność światowej gospodarki sprawia, że nie jesteśmy w stanie powiedzieć dokładnie kiedy nastąpi oficjalna premiera aplikacji. Wiemy jedynie, że nastąpi to wkrótce.

Pobierz aplikację testową

Ze względu na powtarzające się zapytanie klientów dotyczące aplikacji zdecydowaliśmy się udostępnić osobom zainteresowanym jej wersję testową.

Aplikacja cały czas jest w trakcie tworzenia i bardzo prawdopodobne, że podczas jej użytkowania pojawią się błędy. W celu instalacji należy pobrać plik na swój telefon i otworzyć go w menadżerze plików smartfona.

*Ze względu na charakterystykę oprogramowania mobilnego aktualnie dostępna jest tylko aplikacja testowa na system Android

Podziel się z nami swoimi uwagami

Jeśli masz propozycje rozwoju aplikacji lub inne uwagi związane z działaniem programu, napisz na nasz adres kontaktowy i daj nam znać!

info@GlareOne.pl

Wizualizacja aplikacji

Używamy Ciasteczek w celu personalizacji / dostosowania strony dla Użytkowników. Pozostając na stronie akceptujesz zgodę na stosowanie przez nas Ciasteczek / Cookies.