GlareOne Beauty Dish 50 - czasza 50cm...
GlareOne Beauty Dish 50 - czasza 50cm...
GlareOne Beauty Dish 50 - czasza 50cm...

GlareOne Beauty Dish 50 - czasza 50cm typu softlight

Biała czasza Beauty Dish o średnicy 50 cm.

SBD50W 5903175622990
267,48 zł
GlareOne Beauty Dish 50 - czasza 50cm typu softlight

Biała czasza Beauty Dish o średnicy 50 cm.

Opis

Beauty Dish

Czasza tego rodzaju jest jednym z podstawowych narzędzi w pracy fotografa zajmującego się portretem i modą. Jej charakterystyczną cechą jest umieszczony wewnątrz odbłyśnik, który zapobiega bezpośredniemu padaniu światła z lampy na oświetlany obiekt i kieruje je na biały reflektor. Beauty Dish świeci dużą powierzchnią, ale jednocześnie pozwala na dobrą kontrolę nad rozchodzeniem się światła na planie, zwłaszcza gdy zostanie wyposażony w dodatkowy plaster miodu.

Światło

Dzięki białemu wykończeniu wnętrza czasza zapewnia światło, które jest ukierunkowane i nieznacznie rozproszone. Charakterystyczną cechą czaszy Softlight jest to, że cienie jakie powstają podczas oświetlania planu z jej wykorzystaniem są zarysowane i wyraźnie widoczne, ale zarazem wypełnione światłem, dzięki czemu nie stają się smoliście czarnymi plamami.

Bagnet

Czasza w swojej podstawowej konfiguracji jest wyposażona w mocowanie typu Bownes, które stosujemy w lampach GlareOne podobnie jak wielu innych producentów oświetlenia do filmu i fotografii. Jednakże Beauty Dish 50 Softlight posiada wymienialny bagnet, dzięki czemu może być zastosowany z lampami Profoto, Elinchrom czy Broncolor.

Cechy produktu:

  • Daje światło idealne do zdjęć portretowych i modowych
  • Może być wyposażony w plaster miodu 
  • Ma bagnet typu Bowens (wymienny na Profoto, Elinchrom, Broncolor)
  • Jest w całości aluminiowy
  • Dostarczany w komplecie z białym dyfuzorem

Specyfikacja techniczna:

Model

GlareOne Beauty Dish 50 Softlight

SKU:

SBD50W

Typ

Modyfikator światła

Kąt wiązki światła

60°

Ekran odbijający

Biały

Materiał

Aluminium

Mocowanie

Bowens (wymienne)

Średnica (cm)

51

Głębokość (cm)

16

Kompatybilność z gridami

Tak

Waga (g)

1225

Parametry podane w powyższej tabeli mają charakter orientacyjny, a rzeczywiste wymiary produktu mogą się od nich nieznacznie różnić.

Używamy Ciasteczek w celu personalizacji / dostosowania strony dla Użytkowników. Pozostając na stronie akceptujesz zgodę na stosowanie przez nas Ciasteczek / Cookies.