GlareOne Beauty Dish Softbox 65 PRO
GlareOne Beauty Dish Softbox 65 PRO
GlareOne Beauty Dish Softbox 65 PRO
GlareOne Beauty Dish Softbox 65 PRO
GlareOne Beauty Dish Softbox 65 PRO
GlareOne Beauty Dish Softbox 65 PRO
GlareOne Beauty Dish Softbox 65 PRO
GlareOne Beauty Dish Softbox 65 PRO

GlareOne Beauty Dish Softbox 65 PRO

SOFTPRO65BD 5903175622624
283,74 zł
GlareOne Beauty Dish Softbox 65 PRO

Opis

Składany beauty-dish ze srebrnym odbłyśnikiem o średnicy 65 cm, wyposażony w podwójny dyfuzor, mechanizm szybkiego rozkładania Easy Fold II oraz pokrowiec.

Uniwersalny

Beauty Dish Softbox jest narzędziem uniwersalnym - prawdziwym szwajcarskim scyzorykiem - który może być wykorzystywany na wiele sposobów:

 • Jako czasza - w wersji podstawowej, bez podpiętych dyfuzorów i centralnego deflektora można go użyć jako szerokokątnej czaszy dającej ostre światło.
 • Jako beauty-dish - gdy zastosowany jest centralny deflektor (ale bez dyfuzorów) można nim zastąpić klasyczną, sztywną czaszę typu beauty-dish, która da światło pośrednie między miękkim a ostrym.
 • Jako softbox - w sytuacji gdy potrzebne jest nam bardzo miękkie światło wystarczy podpiąć dyfuzory, a otrzymamy pełnoprawny softbox o średnicy 65 cm, który idealnie sprawdzi się do portretu.

Prosty w użyciu

Beauty-dish Softbox zbudowany jest w oparciu o stelaż Easy Fold II, który daje możliwość szybkiego i łatwego składania oraz rozkładania. Ponadto jest wyposażony w rzep, który pozwala stosować grid w formie plastra miodu, co jest przydatne gdy trzeba z dużą dokładnością zapanować nad światłem na planie zdjęciowym. 

Poręczny

Kształt softboxu jest wyprofilowany w taki sposób, aby umożliwić równomierne oświetlenie planu i jednocześnie zapewnić łatwą pracę, nawet w niewielkiej przestrzeni. Dzięki temu, że Beauty-dish Softbox jest płytki, można go bardzo łatwo zawiesić na statywie typu boom, czy użyć w ciasnych pomieszczeniach. Dostarczany w zestawie pokrowiec ułatwia transport i przechowywanie softboxa. 

Dopracowany

Poszycie softboxu jest wykonane z bardzo lekkiego, a jednocześnie wytrzymałego nylonu ripstop 300D. Zastosowanie splotu rip-stop sprawia, że materiał ma podwyższoną odporność na rozdarcia przy zachowaniu relatywnie niskiej masy. Dyfuzory wykonane są z tego samego materiału o niższej gęstości (190D). Ekran odbijający jest laminowany na materiał poszycia, co daje dużą żywotność i ogranicza przepuszczanie światła. Wszystkie materiały są dobrane tak, aby zachowana była ich neutralność kolorystyczna, dzięki czemu co powoduje, że softbox nie wpływa negatywnie na jakość światła z lampy. Pierścień mocujący oraz mechanizm Easy Fold II wykonany jest z anodyzowanego aluminium, natomiast pręty stelaża są stalowe.

Cechy produktu:

 • Idealnie sprawdzi się do oświetlania portretów - zwłaszcza typu beauty
 • Może być używany jako beauty-dish, czasza lub softbox
 • Zapewnia szerokie spektrum światła - od miękkiego do ostrego
 • Jest bardzo łatwy i szybki w montażu
 • Ma centralny deflektor oraz podwójny, odpinany dyfuzor
 • Można go doposażyć w plaster miodu (grid)
 • Ma płytki (sferyczny) profil
 • Jest wykonany z wysokiej jakości materiałów 
 • Dostarczany w poręcznym pokrowcu

Specyfikacja techniczna:

Model

GlareOne Beauty Dish Softbox 65 PRO

SKU:

SOFTPRO65BD

Typ

Modyfikator światła

Kształt

Heksagonalny

Ekran odbijający

Srebrny, laminowany

Dyfuzor

Biały, podwójny, odpinany

Typ stelaża

Szybkorozkładalny Easy Fold II

Materiał stelaża

Stal, aluminum

Materiał poszycia i dyfuzora

Nylon Ripstop 300D, Nylon Ripstop 190D

Mocowanie

Bowens

Miejsce na grid

Tak

Średnica po rozłożeniu (cm)

65

Głębokość (cm)

29

Długość łuku (cm)

35

Długość po złożeniu (cm)

40

Pokrowiec

W zestawie

Grid

Dostępny oddzielnie

Masa (g)

1300

Parametry podane w powyższej tabeli mają charakter orientacyjny, a rzeczywiste wymiary produktu mogą się od nich nieznacznie różnić.

Używamy Ciasteczek w celu personalizacji / dostosowania strony dla Użytkowników. Pozostając na stronie akceptujesz zgodę na stosowanie przez nas Ciasteczek / Cookies.